menu
O Nas

O nas

Wszelkie spożywanie szkodliwych substancji (alkoholu, narkotyków), zwłaszcza w nadmiernych ilościach i przez dłuższy czas, wyniszcza organizm, rujnując zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne. Pierwszym krokiem ku odwróceniu omawianej sytuacji jest samodzielne podjęcie decyzji w udziale w profesjonalnym odtruwaniu oraz poddanie się diagnostyki ogólnego stanu zdrowia.

Nasz gabinet powstał z myślą o pomocy ludziom uzależnionym od alkoholu. Zatrudniamy jedynie doświadczony i wykwalifikowany personel medyczny, dążymy do tego, aby utrzymać pozycję profesjonalisty oraz lidera na rynku leczenia uzależnień w Wielkopolsce. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Pacjenci otrzymywali kompleksową i skuteczną pomoc.

Odtrucie alkoholowe jest procedurą medyczną mającą na celu ogólne wzmocnienie organizmu. Specjalizujemy się w tej formie leczenia od wielu lat – mając za sobą liczne sukcesy w tej dziedzinie oraz tysiące zadowolonych klientów możemy szczerze powiedzieć, że jesteśmy godni 100% zaufania. Każdemu Klientowi zapewniamy dyskrecję oraz anonimowość. Zdajemy sobie sprawę, że spoczywa na nas ogromna odpowiedzialność za cudze zdrowie, a nawet dalsze życie. Z tego powodu stale dokształcamy się, aby nasze działania były na jak najwyższym poziomie.

Jeśli doceniacie Państwo nasze działania w celu ratowania zdrowia, zachęcamy do kontaktu: +48 577 584 000

Detoksykacja alkoholowa krok po kroku

Po przybyciu do kliniki znajdziesz się pod opieką wykwalifikowanego specjalisty.

ODTRUWANIE ALKOHOLOWE POZNAŃ

Podamy Ci kroplówkę (dożylnie), głównie z witaminą B1, a także zestaw niezbędnych środków farmakologicznych.

ODTRUWANIE ALKOHOLOWE POZNAŃ

Po zabiegu poinformujemy Cię o dalszych zaleceniach lekarza i doradzimy, jak postępować w razie problemów (np. przy wystąpieniu zespołu abstynencyjnego).

ODTRUWANIE ALKOHOLOWE POZNAŃ
Lekarz chirurg

Profesjonalizm

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie

Wygodna lokalizacja

Specjaliści

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów

Anonimowość

Uznanie

Tysiące pacjentów, którzy nam zaufali

Oryginalny lek na alkoholizm

Opinie

Ponad 99% pacjentów są zachwyceni naszymi usługami.